Druhá chata (velká) - pohodlné ubytování v Moravském krasu!

Nabízíme vám ubytování v chatě pro vaši dovolenou s přáteli či rodinný výlet, v malebné přírodě Moravského krasu! V Areálu Říčky vás obklopí soukromí přiléhajících lesů a zajímavé možnosti aktivního odpočinku.

Chata číslo 2 má kapacitu max. 16 osob. Přízemí chaty je rozděleno na dvě části, které jsou propojeny dveřmi ze společenské místnosti. V této společenské místnosti jsou stoly na posezení s krbem, televizí, el. troubou a výčep na čepování piva. V každé části je kuchyň, koupelna a 4 x WC. V kuchyních jsou plynová kamna s troubou, lednice s mrazákem a veškeré nezbytné kuchyňské nádobí.

Koupelny jsou odděleny zvláštním vchodem a standardně vybaveny vanou, umyvadlem, splachovací toaletou i pračkou. Teplá voda a topení v chatě je zajišťověna plynovým kotlem.

V podkroví se nachází ložnice:
– Ve staré části jsou tři pokoje (jeden průchozí) pro max. 6 osob.
– V nové části jsou tři samostatné pokoje pro max. 10 osob
Stará a nová část s ložnicemi není propojena dveřmi a vede k nim samostatné schodiště.

Součástí této chaty je velká, zastřešená veranda (částečne zasklená) se stoly pro venkovní posezení. Vedle chaty jsou dva betonové grily a jedno samostatné ohniště. V blízkosti chaty se nachází malý, dřevěný srub pro max. 3 osoby, který skýtá možnost přespání.

V ceně týdenního pobytu je zahrnuto:
– zapůjčení povlečení, plus 1 navíc, v případě delšího pobytu
– sportovní vybavení

Vyjeďte na chatu k rybníku a poznejte okolí rekreačního Areálu Říčky!