CZ | EN | DE | PL | RU

uvod

img (10)
img (11)
img (12)
img (13)
img (14)
img (15)
img (16)
img (3)
img (4)
img (5)
img (6)
img (7)
img (8)
img (9)
img1
img2

První objekt - pohodlné ubytování v Moravském krasu!

Nabízíme ubytování v Areálu Říčky, kde můžete strávit jedinečnou dovolenou s přáteli, s rodinou a dokonce i se zvířaty. S námi si dopřejete maximální pohodlí a neopakovatelné zážitky v naprostém soukromí!

Hlavní objekt má kapacitu max. 12 osob (včetně dětí). V přízemní části je umístěn prostorný obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem včetně kuchyňské linky. K dispozici jsou návštěvníkům i plynová kamna s troubou a lednička (včetně mrazáku).

Pro zajištění tepla v chatě slouží ústřední topení napojené na plynový kotel. Jako doplněk jsou vevnitř funční kamna a kr na dřevo, které jsou zabudované v prostoru obývacího pokoje. Z obývacího pokoje vedou dveře do koupelny, která je vybavena vanou, dvěma umyvadly a splachovacím WC. Teplá voda je zajišťována plynovým kotlem a je samozřejmostí, že v celém objektu je pitná voda.

Součást objektu je velká, zimní zahrada s velkým dubovým stolem a otevřeným krbem na grilování. Vedle krbu je umyvadlo s teplou a studenou vodou a je zde vyveden výčep na pivo ze sudů, které jsou umístěny ve sklepě. Na tuto zimní zahradu navazuje velké zastřešená veranda se stoly a posezením.  

V přízemí se nachází samostatný pokoj pro 4 osoby (UJ1). První patro je rozděleno do dvou samostatných částí, do kterých vedou dvoje oddělené schody. V první části se nachází oddělený, uzavřený pokoj pro 2 osoby (UJ2) a ložnice (také pro 2 osoby), která je průchozí.

V druhé části prvního patra se nachází průchozí ložnice pro 2 osoby a samostatný pokoj pro 4 osoby (UJ3).

V blízkosti se nachází malý, dřevěný srub pro max. 3 osoby, který nabízí možnost přespání v letních měsících.

V ceně týdenního pobytu je zahrnuto:

  • zapůjčení povlečení, plus 1 navíc v případě delšího pobytu
  • sportovní vybavení

Odpočiňte si v prostorách malebného prostředí u rybníka v Areálu Říčky!