CZ | EN | DE | PL | RU

uvod

1
2
3
4
5
6
img (10)
img (11)
img (12)
img (13)
img (14)
img (5)
img (9)
img 15

Ubytování uprostřed přírody v Moravském krasu!

 

Uzavřený areál pro ubytování a pronájem chat s vlastními rybníky na koupání či rybolov uprostřed lesů 3 km od nejbližší obce!
Možnost pronájmu celého areálu nebo jednotlivých chat.

 Ideální místo pro dovolenou, víkend nebo jen výlet, skýtá Areál Říčky! Tento rekreační areál se nachází v malebné přírodě 20 km od moravské metropole Brna. Je součástí přírodního parku Říčky uprostřed přírody nedaleko od přírodní rarity, kterou jsou místní jeskyně Moravského krasu.

Ubytovací Areál Říčky se prostírá na oplocené ploše 6000 m2, na níž jsou umístěny dvě chaty. První chata má kapacitu 8-10 osob. Druhá chata má kapacitu 14-16 osob. Tato chata je zasazena do areálu s rybníčky a okolními lesy.

U každé ze dvou velkých chat jsou i menší chaty, pro skupinu 2-3 osob malých či velkých odvážlivců! V ubytovacím Areálu Říčky jsou pro nastolení správné atmosféry grily a otevřená ohniště. Ubytování v příjemném lesním prostředí nabízí i přírodní koupelnu v podobě rybníka, avšak k dispozici jsou i kryté venkovní sprchy s osvěžující studenou vodou.

Chcete-li si odpočinout od uspěchaného života a nechat stres ve městě a navštivte Areál Říčky v centru přírody!

Upozornění!

Areál není pokryt signálen na telefon a internet, příjem jen TV signálu. Telefonovat se dá z mobilu jen mimo oplocený areál.

Vyměňte troubení aut za zpěv ptáků a smog za vůni lesa! Využijte levného a příjemného ubytování v přírodním Areálu Říčky který se nachází v srdci Moravského krasu.

Něco pro milovníky přírody a opravdového soukromí!

Moravský kras je rozsáhlý komplex přírodních útvarů, rozkládající se na ploše 92 km2. Evidováno je zde 1 100 jeskyní, ze kterých jsou jen některé přístupné veřejnosti. Je to jedna z nejvýznamnějších krasových oblastí střední Evropy.

 Poloha Areálu Říčky

  • 200 km od Prahy
  • 20 km od Brna
  • Nejbližší vesnice ve vzdálenosti 3 km

Zvolte si Areál Říčky za svého průvodce po krásách moravské přírody!