CZ | EN | DE | PL | RU

uvod

img (10)
img (11)
img (12)
img (13)
img (14)
img (15)
img (16)
img (3)
img (4)
img (5)
img (6)
img (7)
img (8)
img (9)
img1
img2

První chata - pohodlné ubytování v Moravském krasu!

Nabízíme ubytování v Areálu Říčky, kde můžete strávit jedinečnou dovolenou s přáteli, s rodinou a dokonce i se zvířaty. S námi si dopřejete maximální pohodlí a neopakovatelné zážitky v naprostém soukromí!

Hlavní chata má kapacitu 8-10 osob. V přízemní části malebné chaty je umístěn prostorný obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem včetně kuchyňské linky. K dispozici jsou návštěvníkům i plynová kamna s troubou a lednička (včetně mrazáku).

Pro zajištění tepla v chatě slouží ústřední topení napojené na plynový kotel. Jako doplněk jsou vevnitř funční kamna a kr na dřevo, které jsou zabudované v prostoru obývacího pokoje. Z obývacího pokoje vedou dveře do koupelny, která je vybavena vanou, dvěma umyvadly a splachovacím WC. Teplá voda je zajišťována plynovým kotlem a je samozřejmostí, že v celém objektu je pitná voda.

Součástí  chaty je velká, zimní zahrada s velkým dubovým stolem a otevřeným krbem na grilování. Vedle krbu je umyvadlo s teplou a studenou vodou a je zde vyveden výčep na pivo ze sudů, které jsou umístěny ve sklepě. Na tuto zimní zahradu navazuje velké zastřešená veranda se stoly a posezením.  

První patro chaty je rozděleno do dvou samostatných částí, do kterých vedou dvoje oddělené schody. V první části se nachází oddělená, uzavřená ložnice pro 2 osoby a ložnice (také pro 2 osoby), která je průchozí.

V druhé části prvního patra se nachází průchozí ložnice pro 2 osoby a samostatný pokoj, až pro 4 osoby.

V blízkosti chaty se nachází malý, dřevěný srub pro max. 3 osoby, který nabízí možnost přespání v letních měsících.

V ceně týdenního pobytu je zahrnuto:

  • zapůjčení povlečení, plus 1 navíc v případě delšího pobytu
  • sportovní vybavení
  • spotřeba elektřiny 50KWH/týden
  • spotřeba plynu (ohřev vody + topení do 5 m3/ týden)

U víkendových pobytů je spotřeba elektřiny a plynu v letní sezóně (červen–září) zdarma!

Odpočiňte si v prostorách malebné chaty u rybníka v Areálu Říčky!